Informácie o prevádzke materských škôl

Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že na základe odporúčania RÚVZ so sídlom v Košiciach, odporúčania Bezpečnostnej rady okresu Košice a odporúčania Krízového štábu mesta Košice sa na území mesta neobnovuje prevádzka škôl a školských zariadení
v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Košice s výnimkou materských škôl, školských klubov detí určených pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov zabezpečujúcich zachovanie chodu hospodárstva a verejného života, ak tak  rozhodne zriaďovateľ a s výnimkou zariadení školského stravovania a špeciálnych výchovných zariadení.

Na základe toho je od pondelka 8.2.2021 možná dochádzka detí do MŠ podľa vyššie uvedeného znenia a to do odvolania.

MŠ Jenisejská je po dlhodobom prerušení od 8.2.2021 opäť v prevádzke, ale iba pre detí v zmysle Príkazu primátora mesta č. 8/2021, t.j. pre detí zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry.

Ďakujeme za pochopenie tejto vážnej situácie a prajeme Vám
i Vašim deťom pevné zdravie.

Na stránke Vám k stiahnutiu poskytujeme aj čestné vyhlásenie, ktoré je potrebné podpísať pri odovzdaní dieťaťa do MŠ. (stiahnutie vyhlásenia prebehne po jeho kliknutí)

Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti