Divadielko 1. trieda – lienky

V posledný týždeň tohto roka nás svojim divadielkom potešili deti z triedy č. 1. „Lienky“ nám zahrali zimnú rozprávku – Rukavička, v ktorej našli svoj domov zvieratká z lesa. A keďže je to vianočný čas, svoje umelecké nadanie nám predviedli malé tanečníčky a hojnosti  deťom i učiteľkám zapriali koledníci. Za krásny predvianočný zážitok všetkým deťom z triedy č. 1 pekne ďakujeme.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s