Vianočné vystúpenia

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tree christmas

Tak ako je každý rok počas adventu v našej materskej škole zvykom, aj tohto roku sme otvorili svoje brány rodičom i príbuzným pri príležitosti oslavy Vianoc. Deti zo všetkých tried spolu s pani učiteľkami pripravili nezabudnuteľné zážitky svojim rodinám v podobe vianočných básní, piesní, kolied, rozprávok i tanečných vystúpení. K pokojnej atmosfére prispeli aj bohato vyzdobené triedy, vôňa pečiva i tóny Tichej noci. Najväčším poďakovaním za tieto radostné chvíle boli úsmevy a slzičky v očiach rodičov, ktorí sa z úspechu svojich ratolestí nesmierne tešili. Vianočné vystúpenia v triedach si môžete pripomenúť v priložených albumoch.

1. trieda

2. trieda

3. trieda

4. trieda

5. trieda

6. trieda

7. trieda

8. trieda