Vianočné vystúpenia

Súvisiaci obrázok

V chladných decembrových dňoch nás zahrialo pri srdci množstvo krásnych vianočných básní, piesní a riekaniek počas detských vystúpení. Deti zo všetkých tried spolu s pani učiteľkami si pre svojich najbližších pripravili milé a veselé divadielka, scénky i tance, ktorými očarili určite každého, kto sa na nich prišiel pozrieť. Radosť v očiach bola viditeľná nie len u pyšných rodičov a príbuzných, ale i učiteľkách.

Na Vianoce sme sa s deťmi však chystali už od prvého decembrového týždňa. Zdobili sme si triedne stromčeky, spievali koledy a piesne, tvorili vianočné ozdoby a obrázky, ale aj piekli chutné medovníčky. Tie sme nechali zmäknúť a pripravili sme ich na zdobenie pre našich najbližších. Práve po skončení triednych vystúpení sa rodičia, starí rodičia spolu s deťmi pustili do ich zdobenia. A veru, takéto tvorivé dielne boli krásnym vianočným zážitkom pre všetkých. Keďže deti zdobili medovníčky šikovne a vyzerali veľmi chutne, hneď sa do nich aj pustili a pochutnali si. 

Veríme, že sa počas oslavy Vianoc v našej MŠ všetci rozveselili a pripravili na slávenie týchto sviatkov aj doma. Tešíme sa na Vás opäť o rok priatelia.

Fotografie zo slávenia Vianoc v MŠ si pozrite vo fotogalérii. 🙂

1. trieda

2. trieda

3. trieda

4. trieda

5. trieda

6. trieda

7. trieda

8. trieda