Zdobenie medovníčkov v ZŠ Jenisejská

V spolupráci so Základnou školou Jenisejská 22 sme v predvianočnom období navštívili jej priestory. V školskej jedálni na nás čakala pani riaditeľka, panie učiteľky a staršie deti, ktoré si pre nás pripravili zaujímavé aktivity – zdobenie voňavých medovníkov,  kreslenie a vyfarbovanie omaľovaniek i tvarovanie z plastelíny, z ktorej si deti vykrajovali ozdoby na vianočný stromček. Veru, tvorenia bolo dostatok a z radosti detí sa tešili i rodičia, ktorí sa na svoje ratolesti prišli pozrieť. Pani riaditeľke za pozvanie veľmi pekne ďakujeme a vďaka patrí i pani učiteľkám, ktoré nám toto tvorivé poobedie pripravili spolu so svojimi žiakmi.

Jazerské Vianoce

Dňa 7.12.2018 sa na Hlavnej ulici uskutočnili Jazerské Vianoce. V programe účinkovali aj naše šikovné deti z 2. triedy, ktoré vystúpili s moderným tancom. V trblietavých sukničkách s trepotalkami v rukách potešili deti okrem Hlavnej ulice a zúčastnených ľudí i svojich najbližších, ktorí ich podporovali z hľadiska.

Nasledujúci piatok 14.12.2018 sa Jazerské Vianoce presunuli na naše sídlisko. Vianočný program pred poliklinikou podporili scénickým tancom aj deti zo 6. triedy, ktoré predviedli svoju šikovnosť ako sa na “včielky” patrí. . V kostýmoch snehuliačikov vyzerali deti skutočne rozkošne a úsmev na tvári vyčarili všetkým prítomným a samozrejme i rodičom.

Mikuláš na Jenisejskej

Ako to už každý rok býva aj tentoraz sa u nás zastavil Mikuláš. Prišiel navštíviť dobré i šikovné deti z našej materskej školy. Hneď ráno 5.12. nás svojim vianočným predstavením príjemne naladil Ujo Ľubo, a potom už všetky deti čakali vo svojej triede na príchod toho očakávaného. Mikuláš navštívil všetky triedy s chutnými balíčkami a okrem nich priniesol aj pocit šťastia a radosti. Za jeho návštevu pekne ďakujeme a tešíme sa znova o rok.