Radostné chvíle s Usmievankou

Do našej materskej školy zavítala Usmievanka, ktorá nám priniesla radosť a najmä úsmev. V tomto chladnom počasí deťom predviedla koncert ako sa patrí. Tentokrát to bolo o zime, zimných radostiach, ktoré nám toto ročné obdobie prináša. A keďže si deti spolu s Usmievankou zaspievali z plného hrdla, určite nám pani zima čoskoro zaklope jemne na dvere. Kým sa ale tak stane ešte si užijeme veselú jeseň, ktorá sa aj vďaka jej návšteve stala ešte farebnejšou ako je.

Za návštevu Ti Usmievanka pekne ďakujeme a určite príď znova medzi nás!

Divadlo Theátrum

V našej materskej škole bolo opäť veselo. Navštívilo nás divadlo Theátrum, ktoré nám prinieslo svoju veselú hru – Pesničkál. Už po druhýkrát si deti z radosti zaspievali so strašiakom “Rudom” i jeho krásnou vílou Izabelou. Spievalo sa, veselilo sa, a to hlavne na ľudovú nôtu, ktorá nám do materskej školy priniesla mnoho radosti. Veľmi pekne hercom divadla ďakujeme a už teraz sa tešíme na ich ďalšie vystúpenie.

Opäť sme navštívili Výmenník Važecká

Už po druhýkrát naše škôlkarske kroky smerovali na Važeckú ulicu do Výmenníka. Predškoláci z tried č. 2 a 6 sa vybrali na cestu sídliskom aby si v spoločnosti šikovných animátoriek opäť čosi vyskúšali. Tentokrát ich čakala pripravená pracovno – výtvarná aktivita plná lepenia, strihania i kreslenia. Úlohou detí bolo vytvoriť snehuliaka z toaletnej rolky, ktorý by nám mal v tomto netradične teplom novembri prilákať zimu.  A keďže sa usmievaví snehuliaci podarili deťom na výbornú, veríme, že k nám pani zima skutočne čoskoro zavíta.

Za spríjemnenie dopoludnia v spoločnosti animátoriek z Výmenníka Važecká pekne ďakujeme.