Výmena okien v MŠ

V novom školskom roku je naša materská škola opäť o čosi krajšia ako predtým. Prispela k tomu výmena okien, o ktorú sa postaral náš zriaďovateľ  – Mesto Košice a pomohol nám v našej snahe na ceste za modernizáciou budovy. Napriek tomu, že bol začiatok školského roka rušný a pre organizáciu namáhavý, všetko dobre dopadlo a už druhý septembrový týždeň  sa mohli z okien tešiť deti v každej triede.

Naše poďakovanie patrí nielen zriaďovateľovi – Mestu Košice, pracovníkom firmy, ktorí svoju prácu rýchlo a kvalitne dokončili, ale i našim trpezlivým rodičom. Tešíme sa, že svet spoza okien našej materskej školy sa stane deťom  o niečo krajší ako bol doteraz a zároveň si želáme, aby bol školský rok 2018-2019 v novom odeve pre všetkých príjemný a úspešný.