Karnevalová slávnosť

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt karneval

V týždni od 5.2.2018 do 8.2.2018 do našej materskej školy zavítala fašiangová veselica plná radosti, veselosti a najmä tvorivosti. Tohtoročný karneval sme v našich bohato vyzdobených triedach vytvorili skutočne jedinečne. Každý deň k nám postupne prichádzali deti ako pestrofarebné lienky, motýle, slimáčiky, stonožky, žabky, včielky, rybky i ježkovia, ktorí sa po celý rok vynímajú ako symboly jednotlivých tried materskej školy.   A veruže, bolo sa načo pozerať.

Počas fašiangovej zábavy sa v jednotlivých triedach uskutočnili i tvorivé dielne, na ktorých sme spolu s rodičmi a deťmi vytvárali “veselé klobúky”. A tie sa stali skutočne veselými, keď sme ich vyzdobili farebnými gombíkmi, trblietkami, nálepkami i kresbičkami detí.

Za príjemne strávené odpoludnie ďakujeme všetkým zúčastneným a veríme, že sa počas školského roka na rovnako skvelej akcii stretneme opäť.

🙂

Fotografie z jednotlivých tried si pozrite v priloženej fotogalérii klikom na názov triedy.

1. trieda – LIENKY

2. trieda – MOTÝLE