Cestovinové tvorenie

SAM_5428_zmensena

Dňa 03.11.2017 sa v našej materskej škole opäť pilne pracovalo. V rámci Svetového dňa cestovín sa uskutočnilo v triede č. 2 tvorivé odpoludnie so spoločnosťou Tesco. Na návštevu prišli aj deti z triedy č. 5 a spoločne zapojili svoju fantáziu a chcenie do výroby nádherných cestovinových predmetov. Deti mali možnosť vyrobiť si trblietajúce sa náramky,  kvety i zvieratká, ktoré sa na záver aktivity stali očarujúcimi ozdobami ich pracovných stolov. Toto “cestovinové putovanie” sa stalo nielen zaujímavým spestrením každodenného života v materskej škole, ale vytvorilo i nové možnosti pre prácu s netradičným materiálom.

To, ako si deti precvičili jemnú motoriku v zaujímavej činnosti si môžete pozrieť vo fotogalérii. 🙂