Revitalizácia MŠ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt revitalizacia ms

Milí priatelia, mamičky, ockovia, kolegyne  …

sobotu 24.06.2017 o 9.00 hod. čakáme  v našom školskom areáli každého, kto chce pomôcť zútulniť prostredie svojim deťom – našim škôlkarom.

Doneste si pracovné rukavice, a ak máte aj pracovné náradie – motyky, hrable, štetce….

Budeme natierať preliezačky, rýľovať pieskoviská, sadiť stromy, montovať lavičky a drevené kvetináče, orezávať konáre, vysádzať do kvetináčov i do bylinnej špirály letničky a urobíme aj ďalšie potrebné úpravy v školskej záhrade spolu s dobrovoľníkmi z Dobrovoľníckeho centra Košíc, ktoré je organizátorom tohto skvelého podujatia.

Na akcii participujú Fond zdravia Mesta Košice, MČ Košice Nad jazerom, Správa mestskej zelene, T- systems  a ďalší, ktorým patrí srdečná vďaka za pomoc.

Tešíme sa na Vás! 🙂

Turistická vychádzka s motýlikmi

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bag cartoon

V sobotu 27.05.2017 sa deti z triedy motýlikov vybrali spolu s učiteľkami a svojimi rodičmi na príjemnú vychádzku do prírody. Počas turistickej vychádzky pozorovali stromy, bylinky, ale aj rôzne druhy hmyzu. Naša “motýlia” výprava putovala trasu 5 km v radostnej atmosfére až kým prišla do cieľa – prírodného parku Veselá záhrada. Tu už bol čas na oddych, občerstvenie a zábavu. Hrali sa loptové hry, naháňačky, skákalo sa na trampolíne. Po spoločnom obede sa výprava posilnila na cestu domov, kde sa neskôr v Myslave všetci rozlúčili s prianím ďalšieho spoločného výletu.

A ako to na výlete vyzeralo? To si môžete pozrieť vo fotogalérii. 🙂