Veselý Deň detí v MŠ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt den deti

V srdciach veľa radosti,
vo vrecku viac sladkostí.
Celý rok len veľa hier,
veľký úsmev z našich pier.

Vo štvrtok 1.6.2017 sme v našej materskej škole oslavovali v bohatej paráde. Už od rána naše panie učiteľky pripravovali pre deti oslavu ich veľkého sviatku, a to vytvorením množstva aktivít na školskom dvore. Deti všetkých tried spolu s učiteľkami maľovali na veľké baliace papiere rôznymi maliarskymi nástrojmi, tancovali a cvičili na hudbu, skákali cez prekážky a vo vreciach, hádzali do diaľky a pod. Všetky hry a aktivity splnili očakávania zúčastnených v maximálnej miere. Odmenou za príjemne strávený deň boli aj odmeny pre všetky deti, ktoré dostali darčeky v podobe plávacej dosky a plyšového loptoša, čomu sa veľmi potešili.

To, že sme spoločne prežili deň plný radosti a nadšenia si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii.