Vianočné besiedky 2016

V poslednom týždni, pred odchodom na vianočné prázdniny, sa v prostredí materskej školy uskutočnili VIANOČNÉ BESIEDKY.

V každej triede rodičov a príbuzných detí privítal zaujímavý vianočný program, ktorý mal svoje neoceniteľné čaro. Navodil nás do vianočnej atmosféry a ukázal neskutočnú šikovnosť našich detí.

Fotografie z jednotlivých tried si môžete pozrieť vo

—–> fotogalérii <—–

🙂

d2b7ab39d6

Do nového roka s novou stránkou

3db0c766c3a3025e1ac56541d3c17be0_children-cartoon-reading-book-child-reading-book-cartoon_2317-1298

Vážení rodičia,

s radosťou Vám oznamujeme, že naša materská škola sa v Novom roku opäť trošku “vynovila”. 🙂

Predstavujeme Vám našu novú internetovú stránku, kde rovnako ako doteraz, nájdete všetky potrebné informácie.

Aj touto formou Vám chceme uľahčiť pohyb na našej webovej adrese. Na stránke po novom nájdete dokumenty, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou materskej školy, novú formu oznamov ale najmä vynovené prehliadanie fotogalérie.

Veríme, že sa Vám naša stránka bude páčiť a budete s ňou spokojní.

Ďakujeme.

🙂